KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7953052
nr 795 3052
Akvarell
Kina, 1700-tal, 37x25
Utrop:
2.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 december 2012
kl 18:10:35
350 kr
350 kr
400 kr